Шановні друзі!

1 листопада 2020 ТОВ «Агрофірма «Гермес» святкуватиме 30 років!

30 років надійного партнерства! 30 років бездоганної якості! 30 років безмежної любові до рідної землі!

На  честь нашого Дня Народження ми оголошуємо акцію. Всі, хто придбає продукцію від ТОВ «Агрофірма «Гермес»  на суму понад 30 тис. грн. у період з 1 вересня по 30 жовтня 2020 року, автоматично стають учасниками акції та мають можливість виграти відмінні подарунки, серед яких:

  • мийка високого тиску Karcher
  • знижка у 20% на всі покупки продукції під ТМ «Гуміплюс» до 30 жовтня 2021 року включно
  • додаткова знижка у 5% на всі покупки продукції під ТМ «Гуміплюс» до 30 жовтня 2021 року включно
  • портативний вимірювач pH
  • вологомір зерна

Долучайтесь до акції! Кожен учасник гарантовано отримає сюрприз.

Офіційні правила й умови Акції «Агрофірма «Гермес» – 30 років надійного партнерства»

1. Організатор Акції

1.1. Організатором Акції є ТОВ «Агрофірма «Гермес», Україна, 84313, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 10.

2. Строки та місце проведення Акції

2.1. Акція проходить з 1 вересня по 30 жовтня 2020 р. (включно) на всій території України, крім тимчасово окупованої території відповідно до Закону України від 15.04.2014 № 1207-VII та Закону України від 18.01.2018 № 2268- VIII, ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (території проведення АТО) та території, що не контролюється українською владою.

3. Продукт/товар

3.1. Акція розповсюджується на всю продукцію, яку виробляє ТОВ «Агрофірма «Гермес».

4. Інформаційна підтримка

4.1. Інформування щодо правил та умов Акції здійснюється Організатором Акції, шляхом розміщення Правил Акції на офіційному сайті компанії https://humi-plus.com/.

4.2. У разі виникнення додаткових умов проведення Рекламної Акції, або інших змін, Організатор Акції публікує додаткові зміни та нові умови проведення Акції на офіційному сайті https://humi-plus.com/. Більш пізня редакція цих Правил буде мати пріоритетну силу. У разі припинення дії Рекламної Акції, Організатор Акції опубліковує відповідне повідомлення на офіційному сайті https://humi-plus.com/.

5. Умови участі в Акції

5.1. Для участі в Акції необхідно протягом періоду, зазначеного в п. 2.1. , придбати будь-який продукт під торговою маркою «Гуміплюс» на суму від 30 000 грн. безпосередньо у компанії-виробника ТОВ «Агрофірма «Гермес» до 30 жовтня включно.

5.2. Підбиття підсумків буде проходити 2-3 листопада 2020 р. Результати Акції будуть оголошені на офіційному сайті компанії ТОВ «Агрофірма «Гермес  https://humi-plus.com/ та на офіціальній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/dobryva.Humisol/.

5.3. Переможець буде обиратися за допомогою незалежного сервісу визначення переможців RANDOM.ORG.

5.4. Один агровиробник може взяти участь в Акції один раз.

5.5. Переможець, з яким не вдасться зв’язатися протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту публікації результатів конкурсу, автоматично позбувається права отримати приз.

5.6. Грошовий еквівалент призу переможцю не виплачується.

5.7. Учасник акції не має право на повернення грошових сум, які були перераховані  ТОВ «Агрофірма «Гермес».  

5.8. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил або будь-яких спірних питань, остаточне рішення приймається Організатором Акції – компанією ТОВ «Агрофірма «Гермес».

6. Подарунки

6.1. Організатор Акції дарує подарунки Учасникам Акції: одну мийку високого тиску Karcher, один портативний вимірювач Ph, один вологомір зерна,знижку у 20% на всі покупки продукції під ТМ «Гуміплюс» до 30 жовтня 2021 року включно, додаткову знижку у 5% на всі покупки продукції під ТМ «Гуміплюс» до 30 жовтня 2021 року включно.

6.2. Якщо придбана продукція буде використовуватися в наступному сезоні, ТОВ «Агрофірма «Гермес», за бажанням Покупця, може відвантажити її і навесні.

6.3. Під слоганом «Сюрпризи кожному учаснику акції!» мається на увазі сувенірна продукція Компанії, яка відправляється кожному клієнту, який бере участь у Акції разом із замовленням.

7. Інші умови

7.1. Беручи участь у Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою добровільну згоду на використання наданої інформації Організатором Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безкоштовне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю, надісланих Учасником матеріалів або інших матеріалів/інформації про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені, фотографії) в засобах масової інформації (ЗМІ), будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання призу, а також для надсилання інформації, повідомлень, коментарів (в т.ч. рекламного характеру) тощо , без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.296, 307, 308 Цивільного кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних» (із змінами та доповненнями) (а також згоду включення його номера телефону до системи розсилки інформації про нові рекламні акції Організатора Акції, які будуть проводитися в майбутньому) і Учасники, як суб’єкти персональних даних, надають свою добровільну згоду Організатору Акції і дозвіл на вчинення всіх дій, які, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», є обробкою їх персональних даних і підтверджують, що одночасно з їх реєстрацією як Учасників Рекламної Акції за цими Правилами, останні вважаються належним чином повідомлені про їхні права, визначені Законом та умовами даної акції та повністю усвідомлюють значущість та наслідки своїх дій. Учасник може відкликати свою згоду на використання персональних даних виключно письмовим зверненням на адресу Замовника. У разі відкликання згоди на використання персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі в Акції.

7.2 Не зважаючи на результати Акції, продукція доставляється усім покупцям за рахунок ТОВ «Агрофірма «Гермес» за першою вимогою покупця.