БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.


  Дякуємо! Ваша заявка успішно відправлена. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Виникла помилка! Спробуйте ще раз пізніше.
  На головну
  Застосування

  Аграріям

  Застосування рідких органічних добрив разом із мінеральними добривами
  За результатами досліджень рекомендовано зменшувати норми внесення мінеральних добрив до 30 % за умов їх сумісного застосування з препаратами ТОВ «Агрофірма «Гермес». Це відбувається завдяки наявності доступних форм NPK в гумінових добривах та здатності гумінових речовин сприяти поглинанню рослинами раніше недоступних поживних елементів ґрунту.

  Якщо спостерігається явне азотне голодування рослин, можна додавати в бакову суміш для позакореневого живлення разом із гуміновими добривами ТОВ «Агрофірма «Гермес» 5 кг карбаміду в перерахунку на фізичну вагу.
  Застосування рідких органічних добрив разом із засобами захисту рослин (ЗЗР)
  Бур’яни виробляють ендогени, внутрішні біоактивні речовини, що забезпечують стійкість бур’янів до навколишнього середовища. Гумати, зовнішні біоактивні речовини, можуть пригнічувати вироблення цих ендогенів. Завдяки цьому підсилюється дія гербіцидів на бур’яни.

  Відомо, що гумінові речовини при потраплянні до культурних рослин підвищують їх стійкість до захворювань, що зменшує фунгіцидне навантаження. Гумінові сполуки як природний комплекс біологічно активних речовин, що за своєю природою генетично споріднений із рослинами, допомагають їм переносити абіотичний стрес.