Вкрай несприятливі погодні умови осені 2019-го створили великі проблеми для озимини. Значна частина посівів навіть не зійшла, великі площі увійшли у зиму у незадовільному стані. Вже зрозуміло, що озимі доведеться частково пересівати, а інші масиви витягувати, як то кажуть, «за вуха» шляхом підживлення.

А втім з року в рік зростає кількість українських аграріїв, які вже на власному досвіді переконалися — добрива Гумісол працюють ефективно і саме за принципом, який пропонує аграріям АФ «Гермес»: «Менші витрати – більший врожай».

Це й не дивно – вироблені на основі вермікомпосту, вони містять на фону гумінових речовин природні стимулятори росту, корисну мікрофлори та мікроелементи під різні види культур. Такий багатокомпонентний склад дає змогу відмовитися від купівлі одразу кількох видів препаратів, обравши Гумісол.

Багатство складу добрив Гумісол забезпечує їх комплексну дію та відмінні результати. Про це далі.

Успішні результати по регіонах України Зворотній зв’язок із користувачами надає ТОВ «Агрофірма «Гермес» загальну картину дії комплексних гумінових добрив Гумісол у різних куточках України. Це кропітка робота агрономічного відділу Компанії триває постійно. І хоч який складний був рік минулий, добрива Гумісол знов показали себе з найкращого боку. Наведемо декілька результатів у відсотках прибавки по різних культурах та областях.

Органічні добрива на службі агротехнологій

Зміни клімату відбуваються на наших очах. Стає очевидним, що не варто очікувати сприятливих погодних умов для сільського господарства і надалі. Тож завдання для органічних добрив – допомагати рослинам формувати вегетативні та генеративні органи у нових умовах. Добривам Гумісол це завдання до снаги.

ТОВ «Агрофірма «Гермес» пропонує для кращих результатів низку органічних добрив та стимуляторів росту. Виробничі результати, постійні випробування у науково-дослідних інститутах та скринінги на відгук культур у власній лабораторії дають змогу впроваджувати позитивні досягнення та досвід у виробництво. Загальна схема роботи, наприклад, по озимих зернових, виглядає так:

Позакореневі обробки добривами Гумісол сприяють адаптації рослин за рахунок збільшення енергії клітин, – підвищується коефіцієнт використання сонячного випромінювання та зберігається енергія синтезу; відбуваються покращення фотосинтезу і нормалізація обміну речовин. Крім того гумінові речовини добрив Гумісол захищають культурні рослини від стресової дії засобів захисту, водночас підвищуючи їхню ефективність. Добрива Гумісол пом’якшують стрес рослин як від ЗЗР, так і природно-кліматичного характеру, що також позитивно позначається на показниках врожайності та якості культур.

Потрапляючи у ґрунт, гумінові речовини активізують життєдіяльність ґрунтової мікрофлори, а головне – прискорюють процеси ґумусоутворення. Разом із цим зв’язується те, що отруює ґрунт, спадок інтенсивних технологій: надлишки пестицидів, важких металів, радіонуклідів. Таким чином поступово вирішується чимало супутніх проблем. Добривам Гумісол віддають перевагу аграрії, які звикли використовувати свої гроші розумно та роблять все, щоб отримувати добрі врожаї без зайвих витрат.