Добре, що є держави, в яких підтримують аграріїв. В таких країнах дають кредити під 3 % річних, існує реальне страхування посівів, компенсації витрат на гектар, підтримка аграрної науки та ринок землі, який усіх влаштовує.

У нашій країні все не зовсім так чи зовсім не так. Тому доводиться міркувати, як працювати у цих умовах. Найперше – це зробити вірний акцент на співвідношенні якості, ціни, безпеки та ефективності агрохімії, якою ви користуєтесь. Насиченість ринку препаратами різноманітної дії, походження та якості величезна, тож вибір агротехнології може завести у глухий кут. Але розібратися можна.

Полегшити роботу українських фермерів, зробити цей бізнес рентабельнішим, продукцію більш екологічно чистою, відновити ґрунти, покращивши їхню структуру та родючість, допомагає ТОВ «Агрофірма «Гермес». Компанія відома як виробник добрив Гумісол, які для багатьох давно стали синонімом рідких гумінових препаратів.

Але перш ніж ми назвемо п’ять причин, чому варто придбати добрива Гумісол на 2020-й рік…

ПРИЧИНА ОСНОВОПОЛОЖНА ТА НАЙГОЛОВНІША

Гумісол – унікальні добрива, які виробляються із вермікомпосту, тобто продукту переробки гною ВРХ черв’яками Eisenia fetida. Вермікомпост сам по собі цінне органічне добриво, а препарати на його основі зберігають усі корисні властивості сировини. До їхнього складу входять гумінові речовини, макро- і мікроелементи, природні стимулятори росту (фітогормони), амінокислоти і вітаміни, агрономічно корисна мікрофлора.

Щорічні опитування серед користувачів свідчать, – аграрії, які застосовують добрива Гумісол або інші препарати ТОВ АФ «Гермес» із дотриманням рекомендацій виробника, результатами цілком задоволені та підтверджують їхню високу ефективність.

Тож назвемо решту причин купити добрива Гумісол без вагань.

Перша причина: підвищення врожайності культур та зиск

Працювати з добривами Гумісол зручно та вигідно. Наприклад, досліди на озимій пшениці сорту Антонівка, проведені науковцями Ерастівської дослідної станції Інституту зернових культур НААН у 2019-му році, довели – комплексна технологія застосування добрив ТОВ АФ «Гермес» підвищує врожайність на 10,8 % у порівнянні із контролем.  Ця технологія передбачає обробку насіння, внесення гумінових препаратів Компанії в ґрунт та позакореневі підживлення.

Достатня технологія застосування препаратів АФ «Гермес», ефективність якої теж доведена науковцями, включає в себе обробку насіння та позакореневі підживлення. Цікаво, що такі результати досягнуто без використання мінеральних добрив. При витратах близько 285 грн/га на достатню технологію застосування отримано +1355 гривень прибутку на гектарі у порівнянні із контролем. Отже досягати добрих урожаїв, користуючись самими препаратам ТОВ АФ «Гермес» цілком можливо.

Більше того, результати досліджень проведених Інститутом зернових культур НААН України у 2018 році, підтверджують ефективність дії добрив АФ «Гермес» навіть у порівнянні з мінеральними та яскраво свідчать про високу рентабельність виробництва у цьому випадку.

Друга причина: обґрунтована економія на мінеральних добривах

За даними дослідів в Інституті ім. О.Н. Соколовського у 2016-2017 рр.

Третя причина: підвищення енергії проростання насіння, формування потужної кореневої системи

Розпочати вирощування будь-якої культури, наприклад, озимої пшениці, варто з обробки насіння стимулятором-коренеутворючем Гумікор або добривом Гумісол.

Така обробка чинить антистресову дію на насіння, сприяє підвищенню енергії проростання та отриманню дружніх сходів, а також сприяє формуванню потужної кореневої системи.

Четверта причина: покращення якості продукції

Ефективність добрив АФ «Гермес» найкраще проявляється у стресових умовах, зокрема через подовження вегетації рослин. Завдяки комплексному складу добрив Гумісол їхнє застосування підвищує якість сільськогосподарської продукції за показниками вмісту клейковини, вітамінів, цукрів та олійності.  

Купуючи Гумісол, ви отримуєте дієвий інструмент для роботи – водночас антистресовий препарат, стимулятор росту та органічне гумінове добриво.  

З року в рік все більше українських аграріїв на власному досвіді переконуються — добрива Гумісол працюють ефективно і саме за принципом, який реалізує АФ «Гермес»: Менші витрати – більший врожай.

П’ята причина: передноворічні знижки на добрива Гумісол