БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

  Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.


  Дякуємо! Ваша заявка успішно відправлена. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Виникла помилка! Спробуйте ще раз пізніше.
  На головну

  Атестовані Дослідження

  Результати випробувань

  Результати випробувань

  Ефективність добрив Гуміплюс неодноразово підтверджена науковцями шляхом численних дослідів

  Зокрема останніми роками у тісній співпраці із Інститутом зернових культур НААН отримано дуже переконливі результати. Досліди проводили на озимій пшениці, кукурудзі та соняшнику.
  Використання гумінових препаратів Гуміплюс для обробки насіння, внесення в ґрунт та позакореневих обробок за показниками врожайності дало результати кращі за КАС.

  Що стосується різниці між вартістю прибавки та витратами на добрива (грн/га), беззаперечна перевага тут на боці добрив Гуміплюс.

  Заощадити та заробити

  Понад 20 років Компанія співпрацює з Інститутом ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського

  Випробування довели реальну можливість скорочувати внесення міндобрив без втрати врожайності. Ця органо-адаптивна технологія дає змогу скоротити витрати на агрохімічні засоби на рівні 30 % завдяки системі комбінованих позакореневих підживлень із використанням вермідобрив Гуміплюс.

  Культури різні – успіх незмінний

  Досліди на базі Сумської дослідної станції Інституту садівництва УААН

  На яблунях прибавка становила від 17 до 39 %; на чорній смородині – від 7 до 14 %; на суниці – від 6,3 до 7,6 %. Крім росту врожайності спостерігалось покращення якості та товарності плодів та ягід, а також біометричних показників рослин.

  У Національному Інституті винограду і вина «Магарач» (м. Ялта, АР Крим) свого часу проведено виробничі досліди Гумісолу-супер 08 Плодово-ягідні, виноград на технічних (Аліготе) і столових (Асма, Італія) сортах винограду. Отримано збільшення вмісту цукру на 1,5-2 % та врожайності більш, ніж на 30 %, а на сорті Італія - у 2 рази.

  Неодмінна ефективність

  Підвищення врожайності та покращення якості

  В дослідах на гречці в Інституту сільського господарства Західного Полісся отримано до 15 % прибавки урожайності, збільшення маси 1000 плодів (горошків) на 7 % та білка на 10 % завдяки Гумісолу.

  Як бачимо, результати дослідів з добривами Гуміплюс на найрізноманітніших культурах доводять їхню неодмінну ефективність.