АФ «Гермес» механізує всі виробничі процеси і вводить в експлуатацію цех з виробництва вермікомпосту. Це дасть компанії змогу збільшити обсяги виробництва вермікомпосту як основної сировини для добрив Гумисол.
Про це AgroPortal.ua повідомила фінансовий директор компанії Олена Здор.
«Добрива Гумісол вироблені на основі унікальної сировини – вермікомпосту. Вони є водночас гуміновими та біодобривами, тобто містять на фоні гумінових речовини макро- і мікроелементи, фітогормони, амінокислоти, вітаміни та корисну мікрофлору. Cертифіковані «Органік Стандарт» згідно стандарту з виробництва допоміжних речовин, що можуть використовуватись у органічному сільському господарстві та переробці», – зазначає Олена Здор.
За її словами продукцію АФ «Гермес», яку виробляють у рідкій, гранульованій та таблетованій формах. можна використовувати у різних кліматичних зонах та технологіях вирощування на практично всіх сільськогосподарських культурах.
«Добрива у вигляді таблеток підходять для вирощування овочів, розсади для тепличних та одноосібних господарств. Гранули використовують сільгоспвиробники, бо їх можна вносити сівалками локально під корінь рослини, що забезпечує ефективну дію. Рідкі добрива Гумісол, у яких збережена мікрофлора вермікультури, збагачені мікроелементами для 12 видів культур, тож немає потреби окремо купувати мікродобрива, оскільки Гумісол —комплексні гумінові препарати», — каже Олена Здор.
За словами керівника Агрофірми «Гермес» Геннадія Здора, добрива Гумісол – ідеальний варіант для тих, що бажає перейти на органічне виробництво: КАС у технології можна замінити на добрива Гумісол без втрати врожайності. Їх також можна використовувати у перехідний період не лише для підвищення врожайності, але й для покращення якості продукції та збереження родючості ґрунту — і таким чином подбати про майбутні покоління.
Дослідження в Інституті зернових культур НААН, які порівнювали дії рідких добрив Компанії з мінеральними добривами, зокрема з КАС, свідчать, що якщо технологію АФ «Гермес» застосовувати повною мірою: внести препарати в ґрунт, обробити насіння, провести дві позакореневі обробки, а для озимих зернових бажано три — першу на початку кущіння восени, результати за врожайністю та якістю зерна буде кращий, ніж із застосуванням КАС.
Цікаво, що дослідження в Інституті ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського засвідчили реальну можливість скоротити внесення NPK без втрати врожайності. Ця органо-адаптивна технологія дає змогу зменшити витрати на агрохімічні засоби на 30 %, що усереднено дорівнює економії 1000 грн/га, завдяки заміні традиційного способу внесення добрив на систему комбінованих позакореневих підживлень добривами Гумісол.Займаєтесь ви органічним виробництвом чи залишаєтесь прихильником традиційних технологій, у пригоді вам стануть добрива Гумісол від ТОВ «Агрофірма Гермес».