ваш браузер устарел
Для того, чтобы сайт отображался правильно, а также для повышения уровня безопасности, скорости и комфорта использования необходимо обновить ваш браузер.
Обновить браузер
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ
Оставьте свои контактные данные, и мы свяжемся с вами в ближайшее время.
Отправить
Спасибо! Ваша заявка успешно отправлена. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Возникла ошибка! Попробуйте еще раз позже.
На главную

Применение

Аграриям

Застосування рідких органічних добрив разом із мінеральними добривами

За результатами досліджень рекомендовано зменшувати норми внесення мінеральних добрив до 30% за умов їх сумісного застосування з препаратами ТОВ «Агрофірма «Гермес». Це відбувається за рахунок наявності доступних форм NPK в гумінових добривах та здатності гумінових речовин сприяти поглинанню рослинами раніше недоступних поживних елементівґрунту.Якщо спостерігається явне азотне голодування рослин, можна додавати в бакову суміш для позакореневого живлення разом із гуміновими добривами ТОВ «Агрофірма «Гермес» не більше 5 кг карбаміду в перерахунку на фізичну вагу.

Застосування рідких органічних добрив разом із засобами захисту рослин (ЗЗР)

Бур’яни виробляють ендогени, внутрішні біоактивні речовини, що забезпечують їм стійкість до навколишнього середовища. Гумати, зовнішні біоактивніречовини, можуть пригнічувати вироблення цих ендогенів. Завдяки цьому підсилюється дія гербіцидів на бур’яни.Відомо, що гумінові речовини при потраплянні до культурних рослин підвищують їх стійкість до захворювань, що зменшує фунгіцидне навантаження.Гумінові сполуки як природний комплекс біологічно активних речовин, що за своєю природою генетично споріднений із рослинами, допомагають їм переносити абіотичний стрес.