Економія на мінеральних добривах понад 1000 грн/га

Дослідження в Інституті ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського засвідчили реальну можливість скорочувати внесення мінеральних добрив без втрат у врожайності. Ця технологія, відома як органо-адаптивна, дає змогу скоротити витрати на агрохімічні засоби на рівні 30 %, що усереднено дорівнює економії близько 1000 грн/га. Це можливо завдяки заміні традиційного способу внесення добрив на систему комбінованих позакореневих підживлень із використанням гумінових добрив Гумісол.

Антистресова дія для рослин

Гумінові речовини добрив Гумісол захищають культурні рослини від дії засобів захисту, водночас підвищуючи їхню ефективність. Це в свою чергу дає змогу використовувати мінімальні рекомендовані норми ЗЗР. 

Підвищення врожайності культур

Комплексний склад добрив АФ Гермес сприяє підвищенню врожайності зернових та технічних культур на 5-15 %, а плодових та овочевих – до 30-40 %, в наслідок стимуляційної, антистресової та адаптогенної дії цих препаратів, завдяки чому підвищується коефіцієнт використання сонячного випромінювання та зберігається енергія синтезу; відбувається покращення фотосинтезу, росту кореневої системи і нормалізації обміну речовин. Завдяки Гумісолу відбувається збільшення кореневої системи на 30-50 %, що призводить до зростання біомаси мікробіоти ризосфери та мікоризи. Для культурних рослин добре розвинена коренева система є визначальним чинником.

Покращення якості продукції

Покращення якості вирощуваної продукції відбувається за усіма основними показниками. Користувачі відзначають підвищення класності зернових культур, підвищення олійності соняшнику, ріпаку тощо, вмісту цукрів у плодових  і т. ін.

Збереження та поліпшення родючості ґрунтів

Використання гумінових добрив АФ «Гермес» відновлює, зберігає та підвищує родючість ґрунтів за рахунок накопичення органічної речовини і гумусу в ширших (глибших) шарах. Збільшення органічної речовини, гумусу і ґрунтової мікробіоти також покращує вологонакопичення та вологоутримання ґрунтів.

Безкоштовна доставка продукції по Україні

Доставка по Україні кур’єрськими службами, переважно Новою Поштою, – безкоштовно від 10 л. добрив Гумісол-плюс. Або транспортом Компанії в залежності від об’єму та домовленостей.

Гнучка система знижок та відстрочка платежу

ТОВ «Агрофірма «Гермес» завжди йде назустріч користувачам, пропонуючи найкращі умови співпраці.

Професійні консультації до та після покупки добрив

Компанія не перериває зв’язку з клієнтами, надаючи консультації після продажу та спільно аналізуючи отримані результати.

Зручність використання та відсутність потреби в додаткових операціях

 Добрива Гумісол використовуються у загально прийняті фази росту та розвитку рослин переважно по листку, тож вам не доведеться нічого суттєво змінювати у технологіях під час їх внесення. Комплексні добрива Гумісол містять на фоні гумінових речовин фітогормони; амінокислоти, вітаміни, ферменти; агрономічно корисну мікрофлору із подальшим збагаченням рідких концентратів біогенними мікроелементами (Fe, Cu, Zn, Co, Mo, Mn, B).

ТОВ «Агрофірма –  надійний партнер з більш як 25-річним досвідом

Компанію створено у 1990-му році. На ринку добрив фірма розпочала діяльність у 1995-му році, досягнувши успіху і визнання у користувачів. Добрива фірми успішно застосовуються у різних кліматичних та ґрунтових зонах на різноманітних сільськогосподарських культурах.

Ефективність добрив  Гумісол доведена дослідженнями у НДІ та  підтверджена користувачами

Упродовж багатьох років фірма співробітничає з науково-дослідними інститутами. Серед них Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського УААН, Інститут зернових культур НААН, Донецька державна сільськогосподарська дослідна станція НААН, а також Інститут садівництва НААН України, Національний інститут винограду і вина «Магарач», Луганський інститут агропромислового виробництва УААН (ЛІАВ) та інші. Результати випробувань, що були проведені у цих інститутах, доводять ефективність добрив ТОВ «Агрофірма «Гермес».

Безкоштовний аналіз ґрунтів для покупців

Для користувачів добрив Гумісол існує  можливість безкоштовного аналізу ґрунтів. Добрива АФ «Гермес» сертифіковані Органік Стандарт Значительная часть удобрений ООО «Агрофирма «Гермес» сертифицирована Органик Стандарт для использования в органическом сельском хозяйстве согласно Стандарту Международных аккредитованных органов сертификации по органическому производству и переработки, эквивалентному регламентам Европейского Союза № 834/2007 и № 889/2008.