Замовлення та безкоштовна консультація за телефоном:

ТОВ «Агрофірма «Гермес»

Ведущий производитель органических удобрений в Украине

Про нас

Компанію створено у 1990-му році.
На ринку добрив фірма розпочала діяльність у 1995-му році, досягнувши успіху і визнання у користувачів. Добрива фірми успішно застосовуються у різних кліматичних та ґрунтових зонах на різноманітних сільськогосподарських культурах.

На ринку України досить широко представлені гумінові препарати різного походження, проте саме препарати АФ Гермес відрізняються своєю унікальною природою. Вони вироблені на основі вермікомпосту, продукту переробки гною ВРХ червоними каліфорнійськими черв’яками Eisenia fetida.

Торговельна марка – Гуміплюс.

ЧОМУ АГРАРІЇ ОБИРАЮТЬ ДОБРИВА ГУМІСОЛ

expertise
Более 20 лет опыта в разработке и производстве гуминовых удобрений
contain
Уникальное сырье, сбалансированный состав
trials
Многолетние испытания в ведущих НИИ Украины
camestry
Аттестованная лаборатория (Компании) – контроль на всех производственных этапах
Автоматизированное производство жидких концентратов
inspection
Ежегодная инспекция ведущим сертификационным органом «Органик Стандарт»

Як ми це робимо

Виробництво рідких концентратів повністю автоматизовано, що сприяє отриманню високоякісної продукції. Усім етапам виробництва приділяється пильна увага: від виробництва головної сировини (вермікомпосту) до пакування у надійну та естетичну упаковку.
Technology

Контроль

Власна атестована лабораторія компанії аналізує кожну партію за хімічними та мікробіологічними показниками.

Ефективність препаратів перевіряють також за допомогою скринінгу, який показує відгук культур на добрива АФ «Гермес».

Завдяки цьому Компанія може бути впевнена, що її добрива відповідають найвищим стандартам якості.

Компанія багато років співпрацює з науково-дослідними інститутами. Результати польових випробувань, проведених в різних науково-дослідних інститутах довели ефективність добрив АФ «Гермес».
laboratory_hermes

Сертифікація

Добрива Компанії затверджено для використання в органічному сільському господарстві згідно зі Стандартом Міжнародних Акредитованих Органів Сертифікації з органічного виробництва і переробки, що еквівалентний регламентам Європейського Союзу № 834/2007 та № 889/2008.
Approval

Залишаємося на зв’язку

Компанія залишається на зв’язку із клієнтами, забезпечуючи їм консультації та проводячи аналіз отриманих результатів разом. Для постійних клієнтів можливі знижки та відтермінування платежів.

КОМПЛЕКСНІ ГУМІНОВІ ДОБРИВА

Чому Гуміплюс, а не будь-які інші препарати гумінової природи? – Вироблені на основі вермікомпосту, унікальної сировини, добрива Гуміплюс зберігають усі його корисні складові. Добрива Гумісол також збагачені біогенними мікроелементами, які потрібні рослинам.

Цінна сировина та унікальні технології роблять добрива Гумісол потужними препаратами комплексної дії з багатьма властивостями.
Рідкі органічні добрива від виробника

СЕРЕД НИХ

Гумісол – рідкі гумінову добрива, які використовують для листкових підживлень. Добрива Гуміплюс збагачений біогенними елементами для 12 видів культур з метою кращого росту та розвиту рослин та покращення якості. Серед культур – зернові, бобові, кукурудза, олійні, овочеві тощо.
Humisol_2020

Гумикор

Гумікор – висококонцетрована гумінова суспензія для обробки насіння та внесення у ґрунт.

Гумигран

Гумігран – гранульоване гумінове добриво, яке активно працює у ґрунті протягом трьох років після внесення, оскільки поживні елементи Гуміграну мають пролонговану дію.
Humigran1

Гумітаб

Гумітаб – таблетки на основі вермікомпосту. Призначені для вирощування розсади овочів та квітів, а також для підживлення картоплі, кущів, дерев тощо.
Humitab

Обираючи добрива Гуміплюс ви отримуєте комплексні та збалансовані препарати, які містять:

- гумінові речовини;
- амінокислоти, фітогормони;
- корисну мікрофлору;
- набори мікроелементів під потреби культур.

Більш як 20 років фермери Україні та Німеччини використовують добрива Гуміплюс для передпосівної обробки насіння, листкових підживлень та внесення у ґрунт.