ваш браузер устарел
Для того, чтобы сайт отображался правильно, а также для повышения уровня безопасности, скорости и комфорта использования необходимо обновить ваш браузер.
Обновить браузер
БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ
Оставьте свои контактные данные, и мы свяжемся с вами в ближайшее время.
Отправить
Спасибо! Ваша заявка успешно отправлена. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Возникла ошибка! Попробуйте еще раз позже.
На главную

Атестовані Дослідження

Результаты испытаний

Результаты испытаний

Ефективність добрив АФ «Гермес» неодноразово підтверджена науковцями шляхом численних дослідів.

Зокрема останніми роками у тісній співпраці із Інститутом зернових культур НААН отримано дуже переконливі результати. Досліди проводили на озимій пшениці, кукурудзі та соняшнику.
Використання гумінових препаратів АФ «Гермес» для обробки насіння, внесення в ґрунт та позакореневих обробок за показниками врожайності дало результати кращі за КАС.

Що стосується різниці між вартістю прибавки та витратами на добрива (грн/га), беззаперечна перевага тут на боці добрив АФ «Гермес».

Заощадити та заробити

Понад 20 років Компанія співпрацює з Інститутом ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського.

Випробування довели реальну можливість скорочувати внесення міндобрив без втрати врожайності. Ця органо-адаптивна технологія дає змогу скоротити витрати на агрохімічні засоби на рівні 30 %, заощаджуючи близько 1000 грн/га, завдяки системі комбінованих позакореневих підживлень із використанням вермідобрив Гумісол.

Культури різні – успіх незмінний

На базі Сумської дослідної станції Інституту садівництва УААН було проведено досліди з позакореневої обробки плодоносних садів та ягідників Гумісолом-супер 08 Плодові.

На яблунях прибавка становила від 17 до 39 %; на чорній смородині – від 7 до 14 %; на суниці – від 6,3 до 7,6 %. Крім росту врожайності спостерігалось покращення якості та товарності плодів та ягід, а також біометричних показників рослин.

У Національному Інституті винограду і вина «Магарач» (м. Ялта, АР Крим) свого часу проведено виробничі досліди Гумісолу-супер 08 Плодово-ягідні, виноград на технічних (Аліготе) і столових (Астма, Італія) сортах винограду. Отримано збільшення вмісту цукру на 1,5-2 % та врожайності більш, ніж на 30 %, а на сорті «Італія» - у 2 рази.

Неодмінна ефективність

Підвищення врожайності та покращення якості

В дослідах на гречці в Інституту сільського господарства Західного Полісся отримано до 15 % прибавки урожайності, збільшення маси 1000 плодів (горошків) на 7 % та білка на 10 % завдяки Гумісолу.

Як бачимо, результати дослідів з добривами Гумісол на найрізноманітніших культурах доводять їхню неодмінну ефективність.