В умовах обмежувальних заходів через поширення коронавірусу в ТОВ «Агрофірма «Гермес» працює у звичному режимі, забезпечуючи сільгоспвиробників добривами у повному обсязі.

Про це у відповідь на запит SuperAgronom.com розповів Геннадій Здор, директор ТОВ «Агрофірма «Гермес», яка займається виробництвом добрив на основі вермікомпосту.

«Агрофірма «Гермес» працює і до сезону готова. Продукція виробляється і відвантажується, транспортні компанії працюють, поставки здійснюються. На час карантину нам доведеться відмовитися від відвідування покупців. А втім, весь світ переходить на телекомунікації. Наша компанія зараз теж віддає перевагу такому способу спілкування», — зазначає директор.

На його думку, панікувати в очікуванні дефіциту МТР не варто, адже навіть у звичний сезон посівної трапляються випадки нестачі окремих товарів.

«Дефіцит на деякі види мінеральних добрив трапляється і без карантину. Особливо в сезон. Цієї весни ситуація така ж, тільки зараз підігріта побоюваннями, пов’язаними з карантином. Найкращий вихід для аграріїв та постачальників МТР — продовжувати робити свою роботу. Своїх червоних каліфорнійських черв’яків ми не можемо залишити без догляду. Так само і тваринники не можуть залишити тварин без уваги, а аграрії — землю і посіви без обробітку», — наголошує Геннадій Здор.

Додаючи, що наразі дуже важлива солідарність — клієнтів і покупців з виробниками і продавцями. Одним слід продовжувати користуватися послугами і купувати продукцію, іншим — її виробляти і поставляти.

Олексій Кудриль, SuperAgronom.com