Численні переваги має внесення добрив Гумісол від ТОВ «Агрофірма «Гермес». А все через їхню унікальну сировину – вермікомпост, тобто перероблений червоними каліфорнійськими черв’яками гній ВРХ.

Так, використання цих добрив дає змогу:

  • збільшити врожайність зернових та технічних культур на 5-15 %, плодових та овочевих – до 30-40 % внаслідок стимуляційної, антистресової та адаптогенної дії цих препаратів, завдяки яким відбувається також збільшення кореневої системи на 30-50 %;
  • зменшити витрати на мінеральні добрива на 30 %, що усереднено дорівнює економії близько 1000 грн/га завдяки заміні традиційного способу внесення добрив на систему комбінованих позакореневих підживлень із використанням гумінових добрив «Гумісол»;
  • пом’якшити стрес рослин – гумінові речовини добрив «Гермес» захищають культурні рослини від негативної дії засобів захисту, водночас підвищуючи їхню ефективність. Це дає змогу використовувати мінімальні рекомендовані норми ЗЗР;
  • покращити якість продукції за усіма основними показниками – класності зернових культур, підвищення олійності соняшнику, ріпаку тощо, вмісту цукрів у плодових і т. ін.

Працюючи з АФ «Гермес», аграрії також отримують гнучку систему знижок та безкоштовну доставку; консультації та зворотній зв’язок із виробником.

Результати випробувань у Ерастівській дослідній станції Інституту зернових культур НААН свідчать про те, що повний цикл обробок – обробка насіння «Гумікором» та дві або три позакореневих підживлення добривами «Гумісолом-плюс» для відповідних культур (зернові, кукурудза, соняшник) дає змогу отримати результати кращі за КАС та у порівнянні із внесенням КАС чи нітроамофоски отримати значно кращу різницю між вартістю прибавки та витратами на добрива.

Наприклад, урожайність озимої пшениці Антонівка залежно від використання мінеральних добрив та препаратів «Гумікор», «Гумісол-плюс 01 Зернові» та різниця між вартістю прибавки та витратами на добрива виглядає так:

Примітка: за вартості пшениці – 5200 грн/т, КАС – 6000 грн/т, нітроамофоски – 11000 грн/т.

Добрива АФ «Гермес» сертифіковані «Органік Стандарт» згідно Стандарту з виробництва допоміжних речовин, що можуть використовуватись в органічному сільському господарстві та переробці (з врахуванням вимог Стандарту, що еквівалентний Постановам ЄС № 834/2007 та № 889/2008). Препарати успішно застосовуються у різних кліматичних та ґрунтових зонах на різноманітних сільськогосподарських культурах.

Довідка: ТОВ «Агрофірма «Гермес» створено у 1990 році. На ринку добрив компанія розпочала діяльність у 1995-му.