ваш браузер застарів
Для того, щоб сайт відображався правильно, а також для підвищення рівня безпеки, швидкості і комфорту використання необхідно оновити ваш браузер.
Оновити браузер
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Відправити
Дякуємо! Ваша заявка успішно відправлена. Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
Виникла помилка! Спробуйте ще раз пізніше.
На головну

Про компанію

Провідний виробник органічних добрив в Україні

Компанію створено у 1990-му році. На ринку добрив фірма розпочала діяльність у 1995-му році, досягнувши успіху і визнання у користувачів.
Добрива фірми успішно застосовуються у різних кліматичних та ґрунтових зонах на різноманітних сільськогосподарських культурах.
На ринку України досить широко представлені гумінові препарати різного походження, проте саме препарати АФ Гермес відрізняються своєю унікальною природою.
Вони вироблені з біогумусу (вермікомпосту) - продукту переробки продуктів життєдіяльності великої рогатої худоби (ВРХ) вермікультурою червоного каліфорнійського черв’яка Eisenia fetida.
Черв’яки, які живуть у поверхневому шарі ґрунту, є основними постачальниками корисних властивостей гумусу.
Продукти їх життєдіяльності (копроліти) збагачують ґрунт біологічно активними речовинами, формуючи в ньому природні органічні добрива, роблять його родючим.
Виробництво рідких концентратів повністю автоматизоване, що сприяє отриманню продукції високої якості.
Всім етапам виробництва приділяється пильна увага: від виробництва основної сировини (вермікомпосту) до фасування в надійну та естетичну упаковку.
laboratory_hermes
Власна атестована лабораторія надає фірмі можливість контролювати якість продукції на всіх етапах.
Кожну партію продукції аналізують не тільки за хімічними та мікробіологічними показниками, але й тестують за допомогою скринінгів на відгук сільськогосподарських культур.
Завдяки цьому підприємство впевнено в тому, що продукція відповідає найвищим стандартам якості.
Упродовж багатьох років фірма співробітничає з науково-дослідними інститутами.
Серед них Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського УААН, Інститут садівництва НААН України, Національний інститут винограду і вина «Магарач», та інші.
Результати випробувань, що були проведені у цих інститутах, доводять ефективність добрив ТОВ «Агрофірма «Гермес».

Сертифіковані Органік Стандарт

Органічні добрива від виробника

Значна частина добрив ТОВ «Агрофірма «Гермес» сертифікована Органік Стандарт згідно Стандарту з виробництва допоміжних речовин, що можуть використовуватись в органічному сільському господарстві та переробці (з врахуванням вимог Стандарту, що еквівалентний Постановам ЄС 834/2007 та 889/2008).

Надається гнучка система знижок, відстрочка платежів.
Безкоштовна доставка продукції по всій Україні;
Можливість безкоштовного аналізу ґрунтів для клієнтів фірми.

Фірма не перериває зв’язку з клієнтами, надаючи їм консультації після продажу та спільно аналізуючи отримані результати.